Skip links

نرم افزار حضور و غیاب اندروید

۱۴ روز بصورت کاملا رایگان، نانوواچ را در کسب‌وکارتان تجربه کنید.

نرم افزار حضور و غیاب اندروید

با اپلیکیشن اندروید نانوواچ به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل را بررسی کنید. با هزینه کم و سهولت در هر لحظه و هر مکان از وضعیت حضور و غیاب پرسنل مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.

۱۴ روز بصورت کاملا رایگان، نانوواچ را در کسب‌وکارتان تجربه کنید.

معرفی و کاربرد نرم افزار اندروید نانوواچ

اپلیکیشن حضور و غیاب اندروید نانوواچ یک راه‌حل ساده و کارآمد جهت نظم بخشیدن به تردد برای کارمندن، مدیران منابع انسانی و مالی هر مجموعه‌ای است. کارکنان از طریق اپلیکیشن می‌توانند با روش‌های مختلف تردد خود را ثبت کرده و درخواست مرخصی، اضافه‌کاری یا فراموشی ثبت تردد خود را وارد کنند. اطلاعات عملکرد و ساعات کاری پرسنل نیز با جزییات کامل در اپلیکیشن قابل مشاهده است. امکانات ویرایش شیفت‌ و مدیریت کسب و کار هم برای مدیران در اپلیکیشن وجود دارد.

مزیت‌های اپلیکیشن اندروید نانوواچ

پردازش ابری و دسترسی لحظه‌ای

با استفاده از پردازش ابری نانوواچ بدون محدودیت مکانی و زمانی و با هر دستگاهی به اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت.

تسریع انجام فرآیندهای سازمانی

گزارش گیری آسان و دقیق از ساعات کاری، ماموریت، اضافه کاری، مرخصی‌ها در اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ

افزایش نظم کاری و کاهش نظارت

امکان مدیریت و نظارت همه‌جانبه و آسان بر کارکرد پرسنل و کاهش زمان‌های تلف شده کارمندان و افزایش نظم در آن‌ها

رابط کاربری ساده و سریع

همه افراد با هر سطح از دانشی می‌توانند به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کنند.

چرا اپلیکیشن اندروید نانوواچ

ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار

3

کنترل کیفیت کارکرد

مدیریت یکپارچه مرخصی‌‌ها، ماموریت‌ها و دورکاری پرسنل، تعریف انواع شیفت‌ها، قوانین تردد مختلف در جهت سنجش کیفیت کار

2

دسترسی به اطلاعات

دسترسی جامع به تمام سوابق مدیریت حضور و غیاب و مرخصی کارمندان به‌صورت متمرکز

1

انواع گزارش کاربردی

ارائه گزارش تفضیلی ورود و خروج مراجعین بصورت نموداری و آماری در بازه‌های روزانه، هفتگی یا ماهیانه

سوالات متداول

می‌توانید از هر کجا و در هر زمان تردد پرسنل خود را کنترل کرده و ورود و خروج را بررسی نمایید

نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید یک سیستم کاربردی است که با به کارگیری آن، می‌توانید عبور و خروج کارکنان را در محیط‌های اداری مانند شرکت‌ها، دفاتر اداری، مدارس و دانشگاه‌ها مدیریت کنید. این اپلیکیشن، برخلاف نرم افزار حضور و غیاب تحت وب آن که بر روی سایت اجرا می‌شود، بر روی سیستم عامل اندروید قابلیت اجرا دارد. امکان کنترل تردد پرسنل مجموعه توسط این سیستم پیشرفته به‌صورت کاملا هوشمند برای کارفرمایان و مدیران فراهم می‌شود، به طوری‌که ساعات ورود و خروج افراد به‌صورت دقیق و با قید تاریخ صحیح، مشخص می‌شود.

برنامه حضور و غیاب اندروید علاوه‌بر این مورد یک مزیت دیگر نیز دارد. از جمله این که کارکنان می‌توانند با استفاده از آن، درخواست مرخصی خود را برای مدیر مجموعه ارسال کنند. با ادامه مطلب همراه شوید تا توضیحاتی را درباره ویژگی‌های این اپلیکیشن اندرویدی و همچنین کاربرد‌های آن بخوانید.
[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

انواع نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید

نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید شامل 2 نوع است که در ادامه، آن‌ها را برای شما بیان خواهیم کرد. این ۲ نوع با توجه به امکاناتی که دارند، از یک‌دیگر تمایز پیدا می‌کنند. یکی از انواع نرم‌افزار حضور و غیاب برای اندروید، اپلیکیشن آن است. البته این اپلیکیشن برای نسخه آی او اس هم موجود است. اپلیکیشن حضور و غیاب اندرویدی بدون نیاز به استفاده از سیستم کنترل تردد مجزا نیز قابل نصب و استفاده است، به‌طوری که شما می‌توانید از این اپلیکیشن به‌راحتی بهره ببرید، بی آن که محتاج دستگاه کنترل تردد کارکنان و هزینه‌های اضافی باشید.

درحالی که در نوع دوم، وجود دستگاه حضور و غیاب ضروری است. در حقیقت این دستگاه به عنوان یک مکمل برای کارکرد بهتر نرم‌افزار عمل می‌کند. این نرم‌افزار به‌صورت دوره‌ای و برای کنترل و تشخیص دقیق ساعت ورود و خروج افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید

معرفی بهترین نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید

نرم‌افزار حضور و غیاب اندرویدی که مد نظر شماست، چه امکانات و قابلیت‌های دارد؟ ویژگی شاخص این اپلیکیشن چیست؟ با دید کلی می‌توان گفت که اصلی‌ترین شاخصه‌ای که همه کارفرمایان هنگام خرید نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید به آن توجه می‌کنند، سرعت قابل‌قبول و دقت بالا در ثبت آمار ورود و خروج کارکنان است. البته در کنار این ویژگی‌ها، موارد دیگری نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار بگیرند. در این بخش سعی داریم درباره خصوصیت‌هایی که برای بهترین نرم‌افزار حضور و غیاب اندرویدی می‌توان در نظر گرفت، با شما صحبت کنیم.

اولین خصوصیتی که این نرم‌افزار‌ها می‌بایست داشته باشند، رابط کاربری آسان و سادگی محیط آن است. این گونه کاربر به‌راحتی می‌تواند از آن استفاده کند و به طبیعتا رضایت بیشتری نیز خواهد داشت. خصوصیت بعدی این است که نرم افزار بر روی انواع گوشی‌های اندرویدی قابل اجرا باشند. یکی دیگر از ویژگی‌های این سیستم، داشتن قابلیت گزارش‌دهی دقیق از زمان ورود و خروج افراد است.

همچنین پرسنل مجموعه باید امکان ارسال درخواست مرخصی را داشته باشند. این مورد یک امتیاز برای کارکنان محسوب می‌شود. در کنار همه این‌ها نرم‌افزار حضور و غیاب اندروید باید دارای لایسنس لازم و مربوطه باشد.

مهم‌ترین و آخرین ویژگی که در ابتدای این بخش نیز به آن اشاره کردیم، سرعت و دقت بالا در ثبت اطلاعات است. طبیعی است که کارفرما انتظار کارکرد درست و ارائه اطلاعات مفید و کاربردی را از نرم‌افزار داشته باشد. اطلاعاتی که بتوان در زمان لازم بدون هیچ نگرانی از آن استفاده کرده و در واقع به آن اعتماد داشت. نه این که در ارائه موارد مورد نیاز، دقت کافی از طرف نرم‌افزار وجود نداشته و اشتباهاتی در آن‌ها مشاهده گردد. این مورد به‌شدت از درجه کیفیت نرم‌افزار می‌کاهد که البته طبیعی است.

در این مقاله به این سوال که نرم‌افزار حضور و غیاب اندرویدی چیست؟ پاسخ دادیم و همین‌طور از انواع نرم‌افزار گفتیم که شامل دو نوع است. یکی از آن‌ها بدون نیاز به دستگاه کنترل تردد قابل استفاده و اجرا در محیط‌های اداری و دیگری، نیازمند استفاده و به‌کارگیری دستگاه کنترل تردد است. سپس ویژگی‌های شاخص یک نرم‌افزار حضور و غیاب اندرویدی درجه یک با امکانات عالی را برایتان بیان کردیم. احتمالا با خواندن این مقاله به خرید و دانلود نرم‌ افزار حضور و غیاب اندرویدی علاقه‌مند شده‌اید. در صورت تمایل به خرید با ما همراه باشید.

[/toggle]

مشاهده
درگ