Skip links

اپلیکیشن حضور غیاب نانوواچ

اپلیکیشن حضور غیاب نانوواچ قابل استفاده برای تمام سازمان‌ها با هر تعداد پرسنل از ۲ نفر تا هزاران نفر بدون هیچگونه محدودیت است، که این خود نوید پویایی و قابلیت انطباق آن با تمامی شرایط مورد نیاز برای سازمان‌ها است.

اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ

با اپلیکیشن نانوواچ به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل را بررسی کنید. با هزینه کم و سهولت در هر لحظه و هر مکان از وضعیت حضور و غیاب پرسنل مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.

۱۴ روز بصورت کاملا رایگان، نانوواچ را در کسب‌وکارتان تجربه کنید.

اپلیکیشن حضور و غیاب

معرفی و کاربرد اپلیکیشن

اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ یک راه‌حل ساده و کارآمد جهت نظم بخشیدن به تردد برای کارمندن، مدیران منابع انسانی و مالی هر مجموعه‌ای است. کارکنان از طریق اپلیکیشن می‌توانند با روش‌های مختلف تردد خود را ثبت کرده و درخواست مرخصی، اضافه‌کاری یا فراموشی ثبت تردد خود را وارد کنند. اطلاعات عملکرد و ساعات کاری پرسنل نیز با جزییات کامل در اپلیکیشن قابل مشاهده است. امکانات ویرایش شیفت‌ و مدیریت کسب و کار هم برای مدیران در اپلیکیشن وجود دارد.

مزیت‌های اپلیکیشن نانوواچ

پردازش ابری و دسترسی لحظه‌ای

با استفاده از پردازش ابری نانوواچ بدون محدودیت مکانی و زمانی و با هر دستگاهی به اپلیکیشن دسترسی خواهید داشت.

تسریع انجام فرآیندهای سازمانی

گزارش گیری آسان و دقیق از ساعات کاری، ماموریت، اضافه کاری، مرخصی‌ها در اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ

افزایش نظم کاری و کاهش نظارت

امکان مدیریت و نظارت همه‌جانبه و آسان بر کارکرد پرسنل و کاهش زمان‌های تلف شده کارمندان و افزایش نظم در آن‌ها

رابط کاربری ساده و سریع

همه افراد با هر سطح از دانشی می‌توانند به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کنند.

چرا اپلیکیشن نانوواچ

ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار

3

کنترل کیفیت کارکرد

مدیریت یکپارچه مرخصی‌‌ها، ماموریت‌ها و دورکاری پرسنل، تعریف انواع شیفت‌ها، قوانین تردد مختلف در جهت سنجش کیفیت کار

2

دسترسی به اطلاعات

دسترسی جامع به تمام سوابق مدیریت حضور و غیاب و مرخصی کارمندان به‌صورت متمرکز

1

انواع گزارش کاربردی

ارائه گزارش تفضیلی ورود و خروج مراجعین بصورت نموداری و آماری در بازه‌های روزانه، هفتگی یا ماهیانه

سوالات متداول

می‌توانید از هر کجا و در هر زمان تردد پرسنل خود را کنترل کرده وورود و خروج را بررسی نمایید

برنامه حضور و غیاب آنلاین، یک سیستم حضور و غیاب با موبایل است که نیازی به دستگاه ندارد. این برنامه با کمک موقعیت‌یاب (لوکیشن) گوشی، حضور و غیاب پرسنل را ثبت می‌کند و پس از پردازش اطلاعات، آن‌ها را به شکل یک گزارش در اختیار شما قرار می‌دهد. این ‌اپلیکشن حضور و غیاب با اسامی دیگری مانند برنامه حضور و غیاب آنلاین و اپ حضور و غیاب نیز شناخته می‌شود.
[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

کاربرد نرم‌افزار حضور و غیاب

برنامه حضور و غیاب کارمندان، نقش مهمی در مدیریت و کنترل آن‌ها دارد. دیگر مانند زمان گذشته، حضور و غیاب دستی و مدیریت سنتی ورود و خروج پرسنل کاربردی ندارد. یک نرم افزار حضور و غیاب ابتدا رفت‌وآمد کارمندان را به‌صورت اتوماتیک ذخیره می‌کند. سپس در مرحله بعدی، پردازش را انجام می‌دهد. اطلاعات حضور و غیاب در بانک اطلاعاتی نرم‌افزار نگه‌داری می‌شود و هر زمانی‌که نیاز داشته باشید، در دسترس خواهد بود. اپلیکیشن حضور و غیاب با ارائه این اطلاعات پردازش‌شده به‌صورت گزارش‌های متنوع، نقش مهمی در ارزشیابی عملکرد کارکنان ایفا می‌کند. باید گفت این اپ حضور و غیاب، روشی برای ثبت و ذخیره‌سازی زمان ورود و خروج کارکنان و ارائه اطلاعات آماری متنوع جهت مدیریت بهتر کارمندان است.

نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

 به زبان ساده، نرم‌افزار حضور و غیاب ‌روشی است که اطلاعات تردد (ورود و خروج ) کارکنان را از دستگاه حضور و غیاب یا هر وسیله دیگری (مانند گوشی هوشمند) دریافت می‌کند و پس از انجام اصلاحات، پردازش‌های لازم آن را به انواع گزارش قابل استفاده مدیران، امور اداری، امور مالی (حقوق و دستمزد) و … تبدیل می‌کند.

چرا اپلیکشن حضور و غیاب نانوواچ

امتیازی که اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ دارد، این است که برای تمام ‌شرکت‌ها با هر تعداد پرسنل از ۲ نفر تا هزاران نفر قابل استفاده است و هیچ‌گونه محدودیتی ندارد که این نشان‌دهنده قابلیت انطباق آن با تمامی شرایط مورد نیاز برای ‌شرکت‌های بزرگ و کوچک است. اپلیکیشن حضور و غیاب نانوواچ، درحالی که دارای تنظیمات شخصی‌سازی بالایی است، با کمک فناوری مدرن دارای روش کار کاملا آسان و ساده برای تمام افراد جامعه است، که این خود، بزرگ‌ترین امتیاز این اپلیکیشن حضور و غیاب در کل دنیاست‌. نرم‌افزارهای نانوواچ علاوه‌بر قیمت مناسب، قابلیت‌های منحصربه‌فردی نیز دارند.

قیمت نرم‌افزار حضور و غیاب

قیمت نرم‌افزار حضور و غیاب به چندین عامل بستگی دارد که در زیر به تعدادی از این عوامل اشاره شده است:

نوع لایسنس نرم‌ افزار حضور و غیاب

نوع لایسنس برنامه حضور و غیاب یکی از مواردی است که می‌تواند تاثیر  زیادی در قیمت آن داشته باشد.

نوع پلتفرم نرم‌ افزار حضور و غیاب

نرم افزارهای حضور و غیاب در چند بستر قابل ارائه هستند. برنامه حضور و غیاب ابری، برنامه حضور و غیاب تحت وب، برنامه حضور و غیاب تحت ویندوز و… بنابراین نوع پلتفرم برنامه، تاثیر زیادی در قیمت نهایی نرم‌افزار خواهد داشت.

نرم افزار حضور غیاب نانوواچ

برنامه حضور و غیاب کارمندان

 استفاده از اپلیکشن حضور و غیاب کارمندان برای آن‌ها مزیت‌های بسیاری دارد و باعث می‌شود به هیچ عنوان کوچک‌ترین حقی از آن‌ها پایمال نشود و کليه حسابرسی‌ها، طبق قانون و مقررات و ساعات ثبت‌شده در سيستم صورت می‌گيرد.

کاربرد نرم‌افزار حضور و غیاب آنلاین

 اپلیکیشن حضور و غیاب آنلاین، برنامه‌ای است که مدیران برای اهداف گوناگونی از آن استفاده می‌کنند‌:

  • حضور و غیاب کارمندان
  • پرداخت درست و دقیق دستمزدها
  • مدیریت منابع انسانی
  • پشتیبانی صحیح از مراحل استخدام
  • ارتباط با مشتریان

چنین برنامه‌ای به مدیران این اطمینان را می‌دهد که کارمندانش به وظایف خود به‌درستی عمل می‌کنند و حقوق آنان را بر اساس کیفیت و وظایف کار آن‌ها پرداخت می‌کند. یک اشتباه کوچک، می‌تواند صدمات سنگینی به شرکت وارد کند؛ بنابراین برای شرکت‌های بزرگ با تعداد کارمندان بالا این اپلیکیشن حضور و غیاب ضروری است.[/toggle]

مشاهده
درگ