Skip links

دستگاه حضور و غیاب چشمی نانوواچ

با دستگاه حضور و غیاب چشمی برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل مناسب است.

دستگاه حضور و غیاب چشمی نانوواچ

با دستگاه حضور و غیاب چشمی نانوواچ به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل را بررسی کنید. با هزینه کم و سهولت در هر لحظه و هر مکان از وضعیت حضور و غیاب پرسنل مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.

با دستگاه حضور و غیاب چشمی برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل مناسب است.

معرفی و کاربرد دستگاه

دستگاه حضور غیاب چشمی نانوواچ با اتصال وای فای در هر لحظه اطلاعات ورود و خروج پرسنل را به سرورهای نانوواچ منتقل می‌کند و در این صورت، نیازی نیست در پایان ماه دستگاه را به کامپیوتر وصل کرده و اطلاعات را وارد سامانه دیگر کنید. نانوواچ برا پایه سیستم ابری است درنتیجه اطلاعات پرسنل به محض ورود، در تمامی سامانه به روز می‌شود.

امکانات و ویژگی‌های دستگاه

گارانتی و پشتیبانی

از خدمات پس از فروش و گارانتی چند ماهه نانوواچ بهره‌مند شوید.

سیستم‌های هشداری متنوع

هشدارهایی از قبیل هشدار خطا در ثبت هویت یا قطع ارتباط و همچنین درجه حرارت نامتعارف در دستگاه وجود دارد.

شناسایی آسان در کمترین زمان

به کمک تکنولوژی پیشرفته دستگاه نانوواچ در چند ثانیه شناسایی افراد صورت می‌گیرد

بیشترین امنیت و دقت

دستگاه چشمی در تشخیص هویت بالاترین دقت را داراست

چرا سیستم حضور و غیاب نانوواچ

نانوواچ یک سیستم کارآمد است که با جمع‌آوری داده‌ها و ارائه آن‌ها در داشبورد مدیریتی تحت وب و اپلیکیشن امکان مدیریت جامع و کم‌هزینه تردد پرسنل را فراهم می‌کند و منجر به ایجاد یک محیط امن و منظم برای پرسنل و مدیران خواهد شد. مدیریت کلیه امور مربوط به ورود و خروج و گزارش‌گیری از آن در نانوواچ میسر است. با نانوواچ در عرض چند دقیقه برای مجموعه خود سامانه حضور و غیاب راه‌اندازی کنید.

1

افزایش نظم کاری و کاهش نظارت​

امکان مدیریت و نظارت همه‌جانبه و آسان بر کارکرد پرسنل و کاهش زمان‌های تلف شده کارمندان و افزایش نظم در آن‌ها​

2

پردازش ابری و دسترسی لحظه‌ای​

با استفاده از پردازش ابری نانوواچ بدون محدودیت مکانی و زمانی و با هر دستگاهی به نانوواچ دسترسی خواهید داشت.​

3

کاربری ساده و سریع ​

همه افراد با هر سطح از دانشی می‌توانند به راحتی از این دستگاه استفاده کنند.​

مزیت‌های دستگاه حضور و غیاب

خرید و مشاوره رایگان

برای خرید دستگاه کنترل تردد نانوواچ و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

سیستم حضور و غیاب بهترین راه حل برای سنجش کیفیت کار و کارایی کارمندان و پروژه‌هاست و می‌توان از آن برای مدیریت پرداخت ساعتی نیز استفاده کرد.

در سیستم‌ حضور و غیاب نانوواچ چندین روش پرداخت‌ ساعتی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان زمان مرخصی‌ها و ماموریت‌ها مدیریت کرد.

دستگاه حضور و غیاب چشمی اکنون به سلاح انتخابی برای مشاغلی تبدیل شده‌ است که تلاش می‌کنند سرقت زمان را به حداقل برسانند و هزینه‌های مربوط به بهره‌وری ازدست‌رفته را کاهش دهند. درحالی که بیومتریک راه‌حلی ساده نیست، اما مزایای دستگاه حضور غیاب چشمی بیومتریک بیشتر از هرگونه جنبه منفی، بالقوه است. [toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

معرفی دستگاه حضور و غیاب چشمی

صرف نظر از هر چیز دیگری که یک دستگاه حضور و غیاب چشمی می‌تواند ارائه دهد، توانایی پیگیری دقیق حضور و غیاب کارکنان شما است که ممکن است به‌تنهایی ارزش پذیرش هزینه را داشته باشد. به لطف انبوهی از دستگاه‌های حضور غیاب مختلف، برای هرکسی به طرز شیطانی دشوار است که حضور خود را جعل کند.

علاوه‌براین، ‌دستگاه حضور و غیاب چشمی به شرکت شما اجازه می‌دهد تا تعداد افراد را به‌طور همزمان و بدون خطا یا ابهام پیگیری کند. در واقع، سیستم حضور و غیاب بیومتریک NCcheck قادر است کارمندان یک گروه را با استفاده از نشانگرهای زیستی متعدد یا حتی در صورت استفاده از ماسک، شناسایی کند.

قیمت دستگاه حضور و غیاب چشمی

دستگاه حضور و غیاب چشمی سرقت زمان را از بین می‌برد 

این یک مزیت بزرگ است که یک سیستم حضور و غیاب چشمی ارائه می‌کند و نباید از این موضوع غافل شد که دزدی زمان، تأثیر شدیدی بر عملکرد دارد. حتی اگر کارمندان شما سربلند و شریف هم باشند، بهترین کارمندان هم ممکن است به‌طور غیرارادی تاخیر داشته باشند. در نهایت، مواردی وجود خواهد داشت که دزدی تصادفی زمان رخ می‌دهد.

دستگاه حضور غیاب چشمی مسئولیت‌پذیری را افزایش می‌دهد

درحالی که این مزیت ممکن است تا حدودی ساده به نظر برسد، اثرات مثبتش بسیار فراتر از یک حسابداری ساده است. با توجه به این که چگونه پاداش‌دادن به یک رفتار خوب می‌تواند به افزایش روحیه کارکنان و تشکیل بستر یک فرهنگ خوب شرکتی کمک کند، با‌این‌حال، نمی‌توان از این واقعیت گذشت که حداقل برای این که بتوانیم به‌طور دقیق و مداوم مجازات‌ها و پاداش‌های مناسب را تعیین کنیم، مسئولیت‌پذیری لازم است. 

سیستم‌های حضور و غیاب چشمی به شما این امکان را می‌دهند که به سرعت و با دقت تشخیص دهید که فردی به مدت طولانی استراحت می‌کند، دیر می‌رسد یا زود می‌آید و حتی اصلا نمی‌رسد. برای مثال، با استفاده از ‌دستگاه حضور و غیاب چشمی، نه تنها می‌توانید افرادی را که عملکرد ضعیفی دارند، شناسایی کنید، بلکه می‌توانید آن افراد را به گروه‌های مختلف متصل کنید.

دستگاه حضور و غیاب چشمی پرداخت حقوق و دستمزد را ساده می‌کند

بسته به روش فعلی ردیابی ساعات کار کارکنان، تأیید و تطبیق لیست حقوق و دستمزد می‌تواند فرآیندی پرزحمت، وقت‌گیر و پرهزینه باشد. خوشبختانه، سیستم‌های حضور و غیاب چشمی می‌توانند این سرویس را به یک فرآیند خودکار تبدیل کنند که نیازی به هزینه اضافی ندارد و به همان اندازه عملکردهای ردیابی اولیه آن دقیق است.

نیازی به تماس با دستگاه حضور و غیاب چشمی نیست

با توجه به آماری که احتمال افزایش شیوع بیماری‌های همه‌گیر در آینده وجود دارد، پیاده‌سازی سیستم‌های حضور و غیاب چشمی که می‌تواند صورت کارکنان را اسکن کند. سیستم حضور و غیاب بیومتریک، می‌تواند کارکنان را در حین پوشیدن ماسک به دقت شناسایی کند و از این طریق اطمینان حاصل شود که کارمندان از پروتکل‌های مناسب بیماری همه‌گیر پیروی می‌کنند. حتی بهتر از آن، این سرویس می‌تواند دقت چند برابری خود را برای افرادی که ماسک می‌پوشند، اعمال کند تا از کل گروه‌های مردم محافظت کند. بااین‌حال، بیماری‌های همه‌گیر و حتی آنفولانزا تقریبا در یک مقطع زمانی به کسب و کار شما ضربه می‌زنند، اما این که بتوانید شیوع آن‌ها را محدود کنید، برای عبور از آن بسیار مهم است.

خرید دستگاه حضور و غیاب چشمی

خرید دستگاه حضور و غیاب چشمی نانوواچ

خرید دستگاه حضور و غیاب نانوواچ با استفاده از تکنولوژی ابری در هر لحظه و مکان با پوشش مناسب خود در کسری از ثانیه در دسترس است. خرید این دستگاه حضور و غیاب چشمی ارزان‌قیمت نانوواچ، راهکار ارزان و به‌صرفه‌ای است که با قابلیت اطمینان ۱۰۰ درصدی برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل مناسب خواهد بود.

قیمت دستگاه حضور و غیاب چشمی

در پایان، مزایای دستگاه حضور و غیاب چشمی بسیار بیشتر از قیمت دستگاه و هزینه اولیه راه‌اندازی آن‌هاست، چه از منظر کارایی، سرمایه‌گذاری و یا فرهنگی به آن نگاه کنید. به خاطر داشته باشید که رقابت شما احتمالا چنین سودی را روی میز نخواهد گذاشت، بنابراین هرچه زودتر سرمایه‌گذاری کنید زیرا می‌توانید بهتر رقابت کنید. [/toggle]

مشاهده
درگ