Skip links

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نانوواچ

دستگاه تشخیص چهره نانوواچ برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل مناسب است.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نانوواچ

با دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نانوواچ به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل را بررسی کنید. با هزینه کم و سهولت در هر لحظه و هر مکان از وضعیت حضور و غیاب پرسنل مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.

دستگاه تشخیص چهره نانوواچ برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل مناسب است.

معرفی و کاربرد دستگاه

دستگاه تشخیص چهره نانوواچ با اتصال وای فای در هر لحظه اطلاعات ورود و خروج پرسنل را به سرورهای نانوواچ منتقل می‌کند و در این صورت، نیازی نیست در پایان ماه دستگاه را به کامپیوتر وصل کرده و اطلاعات را وارد سامانه دیگر کنید. نانوواچ برا پایه سیستم ابری است درنتیجه اطلاعات پرسنل به محض ورود، در تمامی سامانه به روز می‌شود.

امکانات و ویژگی‌های دستگاه

گارانتی و پشتیبانی

از خدمات پس از فروش و گارانتی چند ماهه نانوواچ بهره‌مند شوید.

سیستم‌های هشداری متنوع

هشدارهایی از قبیل هشدار خطا در ثبت چهره یا قطع ارتباط و همچنین درجه حرارت نامتعارف در دستگاه وجود دارد.

شناسایی آسان در کمترین زمان

به کمک تکنولوژی پیشرفته دستگاه نانوواچ در چند ثانیه شناسایی چهره صورت می‌گیرد

امنیت و دقت در ثبت چهره

دستگاه با دقتی کم نظیر الگو صورت اشخاص را با استفاده از عکس و فیلم ثبت می‌کند

چرا سیستم حضور و غیاب نانوواچ

نانوواچ یک سیستم کارآمد است که با جمع‌آوری داده‌ها و ارائه آن‌ها در داشبورد مدیریتی تحت وب و اپلیکیشن امکان مدیریت جامع و کم‌هزینه تردد پرسنل را فراهم می‌کند و منجر به ایجاد یک محیط امن و منظم برای پرسنل و مدیران خواهد شد. مدیریت کلیه امور مربوط به ورود و خروج و گزارش‌گیری از آن در نانوواچ میسر است. با نانوواچ در عرض چند دقیقه برای مجموعه خود سامانه حضور و غیاب راه‌اندازی کنید.

1

افزایش نظم کاری و کاهش نظارت​

امکان مدیریت و نظارت همه‌جانبه و آسان بر کارکرد پرسنل و کاهش زمان‌های تلف شده کارمندان و افزایش نظم در آن‌ها​

2

پردازش ابری و دسترسی لحظه‌ای​

با استفاده از پردازش ابری نانوواچ بدون محدودیت مکانی و زمانی و با هر دستگاهی به نانوواچ دسترسی خواهید داشت.​

3

کاربری ساده و سریع ​

همه افراد با هر سطح از دانشی می‌توانند به راحتی از این دستگاه استفاده کنند.​

مزیت‌های دستگاه حضور و غیاب

خرید و مشاوره رایگان

برای خرید دستگاه کنترل تردد نانوواچ و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

سیستم حضور و غیاب بهترین راه حل برای سنجش کیفیت کار و کارایی کارمندان و پروژه‌هاست و می‌توان از آن برای مدیریت پرداخت ساعتی نیز استفاده کرد.

در سیستم‌ حضور و غیاب نانوواچ چندین روش پرداخت‌ ساعتی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان زمان مرخصی‌ها و ماموریت‌ها مدیریت کرد.

معرفی دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

یکی از سیستم‌های اتوماسیون اداری، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است. در بازار گونه‌های مختلفی از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره وجود دارد مانند دستگاه حضور و غیاب چشمی، لمسی و دستگاه اثر انگشتی. دستگاه ساعت‌زنی تشخیص چهره از اصلی‌ترین انواع سیستم‌های ثبت تردد با قابلیت احراز هویت با تشخیص و اسکن چهره است. با استفاده از این دستگاه کنترل تردد پرسنل، می‌توانید کنترل مناسبی روی رفت‌و‌آمد کارمندان شرکت داشته باشید. دستگاه ورود و خروج تشخیص چهره، این امکان را دارد که در انتهای هر ماه یا هر زمانی که نیاز است، اطلاعات لازم را تنها با یک کلیک به شما بدهد.

[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

انواع دستگاه حضور و غیاب تصویری، قیمت بالاتری نسبت به نمونه‌های اثر انگشتی آن‌ها دارد اما توجه داشته باشید که درصد خطا و اشتباه در دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره، بسیار کمتر است. یکی از مهم‌ترین مزایایی که موجب خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می‌شود، امنیت بالا و جلوگیری از تقلب ثبت ترددهاست. همچنین این دستگاه‌ها قادر به انجام کلیه مراحل ثبت تردد به‌صورت اتوماتیک و حذف عملیات دستی و لمسی هستند.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، پیشرفته‌ترین و سریع‌ترین دستگاه‌های ثبت تردد هستند و کارکنان تنها با قرار گرفتن روبروی دوربین این دستگاه‌ها می‌توانند حضور خود را ثبت کنند؛ به همین دلیل تشخیص چهره، یک راه‌حل ساده برای کنترل تردد است و دستگاه ساعت‌زنی تشخیص چهره از محبوبیت بیشتری برخوردار است. از دیگر مزیت‌های دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره می‌توان به امنیت بالای دستگاه تشخیص چهره، طول عمر بالای دستگاه و سرعت عمل بالا و شناسایی آسان آن اشاره کرد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

یکی از مهم‌ترین فاکتورها هنگام خرید، قیمت محصول است که عوامل متعددی در تنوع این قیمت‌ها موثرند و توجه داشته باشید که برخی از عوامل می‌تواند در تعیین قیمت دستگاه ساعت‌زنی تشخیص چهره، تاثیر به‌سزایی داشته باشد. به عنوان یک نمونه: دستگاه‌هایی که دارای دوربین‌های قابلیت تشخیص چهره در تاریکی مطلق و تغییرات نوری زیاد هستند.

استفاده از تکنولوژی‌های جدید در دوربین دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و همچنین دارا بودن سایر روش‌های احراز هویت از عوامل مؤثر در قیمت انواع دستگاه ساعت‌زنی تشخیص چهره است. قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

خرید دستگاه حضور و غیاب چهره

خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره برای ثبت و کنترل دقیق افراد در سازمان‌ها و ادارات با توجه به شرایط کنونی که به خاطر شیوع بیماری کرونا به وجود آمده، اهمیت بسیاری دارد. امروزه، استفاده از دستگاه ساعت‌زنی تشخیص چهره به موضوع قابل‌توجهی تبدیل شده که مورد استفاده سازمان‌ها قرار گرفته و خرید آن نیز از مهم‌ترین مسئله‌های سازمان‌ها و شرکت‌هاست.

یکی از عوامل مهمی که قبل از خرید این دستگاه باید به آن توجه کرد، محل نصب آن است. بررسی ویژگی‌های دستگاه نیز در انتخاب شما تاثیر مستقیم دارد به عنوان مثال دوربین بعضی از دستگاه‌ها طوری است که در تغییرات نور شدید هم امکان تشخیص چهره را دارد و قابل استفاده در محیط‌های باز نیز هست. اکثر دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره دارای دوربین مادون قرمز هستند و امکان تشخیص چهره در کمترین میزان نور را دارند.[/toggle]

مشاهده
درگ