Skip links

نرم افزار حضور و غیاب ios

۱۴ روز بصورت کاملا رایگان، نانوواچ را در کسب‌وکارتان تجربه کنید.

نرم افزار حضور و غیاب ios

با اپ ios نانوواچ به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل را بررسی کنید. با هزینه کم و سهولت در هر لحظه و هر مکان از وضعیت حضور و غیاب پرسنل مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.

۱۴ روز بصورت کاملا رایگان، نانوواچ را در کسب‌وکارتان تجربه کنید.

معرفی و کاربرد نرم افزار ios

نرم افزار حضور و غیاب آیفون نانوواچ یک راه‌حل ساده و کارآمد جهت نظم بخشیدن به تردد برای کارمندن، مدیران منابع انسانی و مالی هر مجموعه‌ای است. کارکنان از طریق اپلیکیشن می‌توانند با روش‌های مختلف تردد خود را ثبت کرده و درخواست مرخصی، اضافه‌کاری یا فراموشی ثبت تردد خود را وارد کنند. اطلاعات عملکرد و ساعات کاری پرسنل نیز با جزییات کامل در اپلیکیشن قابل مشاهده است. امکانات ویرایش شیفت‌ و مدیریت کسب و کار هم برای مدیران در اپلیکیشن ios وجود دارد.

مزیت‌های نرم افزار حضور و غیاب نانوواچ

پردازش ابری و دسترسی لحظه‌ای

با استفاده از پردازش ابری نانوواچ بدون محدودیت مکانی و زمانی و با هر دستگاهی به نانوواچ دسترسی خواهید داشت.

تسریع انجام فرآیندهای سازمانی

گزارش گیری آسان و دقیق از ساعات کاری، ماموریت، اضافه کاری، مرخصی‌ها در اپلیکیشن حضور و غیاب آیفون نانوواچ

افزایش نظم کاری و کاهش نظارت

امکان مدیریت و نظارت همه‌جانبه و آسان بر کارکرد پرسنل و کاهش زمان‌های تلف شده کارمندان و افزایش نظم در آن‌ها

رابط کاربری ساده و سریع

همه افراد با هر سطح از دانشی می‌توانند به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کنند.

چرا نرم افزار نانوواچ؟

ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار

3

کنترل کیفیت کارکرد

مدیریت یکپارچه مرخصی‌‌ها، ماموریت‌ها و دورکاری پرسنل، تعریف انواع شیفت‌ها، قوانین تردد مختلف در جهت سنجش کیفیت کار

2

دسترسی به اطلاعات

دسترسی جامع به تمام سوابق مدیریت حضور و غیاب و مرخصی کارمندان به‌صورت متمرکز

1

انواع گزارش کاربردی

ارائه گزارش تفضیلی ورود و خروج مراجعین بصورت نموداری و آماری در بازه‌های روزانه، هفتگی یا ماهیانه

سوالات متداول

می‌توانید از هر کجا و در هر زمان تردد پرسنل خود را کنترل کرده و ورود و خروج را بررسی نمایید

نرم‌افزار حضور و غیاب ای او اس یکی از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها در حوزه کار و امور اداری است. پیشرفت تکنولوژی و طراحی اپلیکیشن‌ها به مراتب زندگی را برای ما راحت‌تر از گذشته کرده است. در سال‌هایی نه‌چندان دور در ادارت برای حضور و غیاب کارمندان از روش‌های سنتی، مثل ثبت دفتری ورود و خروج استفاده می‌کردند. این روش‌های سنتی علاوه‌براین که بسیار وقت‌گیر هستند، ممکن است سیستم محاسبه و پرداخت حقوق کارمندان را  با تاخیر مواجه کند و یا موجب پایمال‌شدن حقی از کارمندان شود. ازاین‌رو نرم‌افزارهای حضور و غیاب برای سیستم‌های اندروید و ای او اس برنامه‌نویسی شدند. این اپلیکیشن‌ها علاوه‌بر‌ این که در وقت کارمندان و هزینه‌های وارده بر ادارات صرفه‌جویی می‌کنند، مزایای دیگری هم دارند که در ادامه این مقاله به‌طور مفصل به آن‌ها خواهیم پرداخت.
[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

نرم‌افزار ای او اس (ios) حضور و غیاب چیست؟

نرم‌افزار حضور و غیاب IOS یک اپلیکیشن سازگار برای دستگاه‌های حضور و غیاب طراحی شده بر اساس سیستم عامل IOS است. این نرم‌افزار به‌راحتی و با چند کلیک روی گوشی‌های آیفون نصب شده و در هر زمان و مکانی قابل دسترسی است. نرم افزار حضور و غیاب ای او اس به‌راحتی امکان ثبت ساعات رفت و آمد کارمندان‌تان را فراهم کرده و بسته به نوع اپلیکیشن انتخابی شما، امکانات دیگری نیز دارد. این نرم‌افزار توسط شرکت‌های مختلفی طراحی و توسعه داده شده و شما می‌توانید آزادانه، هرکدام از آن‌ها را با قیمت‌های مختلف انتخاب کنید.

مزایای استفاده از نرم‌افزار حضور و غیاب آیفون

  • 1-صرفه‌جویی در وقت و هزینه: به‌کاربردن فناوری‌های جدید مثل نرم افزار ios به جای دفاتر ثبت ورود و خروج، زمان پرت برای احراز هویت کارکنان را به حداقل می‌رساند. دیگر خبری از میزان کاغذ زیاد برای ثبت ترددها نیست. به‌طورکلی با استفاده از این سامانه‌های حضور و غیاب یکپارچه، می‌توان به‌طور موثری هزینه‌های مربوط به جمع‌آوری، مدیریت و ورود داده‌ها را کاهش داد.
  • 2-کاهش خطای انسانی: زمانی‌که کنترل تردد پرسنل با ثبت در دفاتر مخصوص صورت می‌گرفت، امکان داشت کارمندی بر اثر سهل‌انگاری و یا فراموشی، اطلاعات خود را ثبت نکند و در نهایت زمان‌های کاری خود را صرفا حدس می‌زدند. این مشکل بعضا موجب تضییع حقوق سایر کارمندان می‌شد و کارفرما هم کاملا از ساعات دقیق کاری و بازدهی کارمندان خود آگاهی نداشت.
  • علاوه‌براین، امکان گم‌شدن و یا ازبین‌رفتن دفتر ثبت تردد بر اثر حوادث نیز وجود داشت اما امروزه نرم‌افزار کنترل تردد پرسنل برای ای او اس موجب کاهش چشم‌گیر این خطایای انسانی شده است.
  • 3-امکان استفاده در شرایط خاص: برخی کارمندان به واسطه شرایط کاری خود مرتبا در ماموریت‌های کاری به سر می‌برند. هم‌چنین بسیاری از افراد فریلنسر هستند و یا بر اثر شرایط خاصی همچون اپیدمی کرونا، ناگریز به همکاری از راه دور با یک شرکت یا مجموعه هستند. در این مواقع هم می‌توان با نرم‌افزار حضور و غیاب برای آیفون، ساعات کاری این افراد را به‌صورت دقیق ثبت کرد.
  • 4-افزایش امنیت اطلاعات: اپلیکیشن حضور و غیاب ios را می‌توان به‌راحتی شخصی‌سازی کرده و مجوز دسترسی به دیتاهای آن را فقط به افراد مشخصی اعطا کرد. بنابراین اطلاعات کارمندان شرکت در دسترس هر فردی قرار نخواهد گرفت. این سیستم، همچنین مانع تقلب و ثبت‌نام همکاران به جای یک‌دیگر می‌شود.
  • 5-افزایش بهره‌وری و رضایت شغلی: نرم‌افزار حضور و غیاب برای ای او اس با راحت‌ترکردن کار افراد، موجب رضایت شغلی بیشتر آنان خواهد شد؛ چرا که کارکنان یک سازمان دیگر مجبور به پرکردن فرم‌های متعدد و چک‌کردن متعدد آن نیستند. در نتیجه از استرس آنان برای امور کم‌اهمیت کم شده و افکار خود را بر روی امور مهم شغلی متمرکز می‌کنند.

معایب استفاده از نرم‌افزار حضور غیاب ios

این تکنولوژی همانند سایر پدیده‌های دیگر در کنار مزایای متعددی که دارد، دارای معایبی نیز هست. یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین معایبی که به این‌گونه اپلیکیشن‌ها وارد است، فراگیرنبودن سیستم عامل ای او اس است. با آن که در سال‌های اخیر طرفداران ios و گوشی‌های آیفون افزایش چشم‌گیری داشته‌اند، بااین‌حال هنوز هم این سیستم به اندازه اندروید فراگیر نشده است.

علاوه‌براین به‌واسطه تحریم‌های متعددی که از سوی شرکت اپل برای کاربران ایرانی وجود دارد، دسترسی به خدمات و اپلیکیشن‌های ios چندان ساده نیست! ضمنا از دیگر معایب نرم‌افزار حضور و غیاب ios می‌توان به حجم اشغال شده توسط آن برای ذخیره‌سازی برنامه و دیتاهای آن اشاره کرد.

 نرم‌ افزار حضور غیاب ای او اس

کاربرد و ویژگیهای اپلیکیشن ای او اس حضور و غیاب

مدیران سازمان‌های بزرگ و یا حتی شرکت‌های کوچک با نصب نرم افزار حضورغیاب ios می‌توانند بدون نیاز به هیچ‌گونه دستگاه کنترل تردد و سخت‌افزاری، در لحظه و هرجایی تردد و حضور و غیاب پرسنل خود را کنترل کنند. در واقع، این اپلیکیشن وضعیت حضور و غیاب کارکنان را به مدیر نمایش داده و به کسب و کار نظم می‌بخشد.

تنها کافی است تا مدیر سازمان، نرم‌افزار حضور و غیاب ای او اس را خریداری و روی گوشی آیفون خود نصب کند. اما مهم‌ترین سوالی که ممکن است به ذهن شما هم برسد، این است که اگر تعدادی از کارکنان از گوشی‌های اندروید استفاده کنند؛ چه؟ آیا قابلیت تنظیم این سامانه با گوشی اندروید نیز وجود دارد؟ باید بگوییم بله! در این زمینه، هیچ مشکلی نیست و نرم‌افزار حضور و غیاب ios قابلیت سینک‌شدن با سایر سامانه‌های تردد کارمندان را نیز دارد.

نرم‌افزار حضور و غیاب آیفون قابلیت‌های دیگری نیز دارد. مثلا به محض نصب این اپلیکیشن، امکان تشکیل لیست حضور و غیاب کارمندان وجود دارد. شما می‌توانید با ثبت اطلاعاتی اعم از نام و نام خانوادگی کارمند، شماره ثبت‌نام، تاریخ، موضوع، حضور و خروج یک پروفایل اختصاصی برای هرکدام ایجاد کنید. این اطلاعات همگی در سامانه نرم‌افزار ذخیره شده و در هر زمان، قابل مشاهده و دسترسی است. همچنین در انواع دیگر نرم‌افزار حضور و غیاب ios ممکن است امکانات دیگری همچون درخواست مرخصی، ارسال فیش حقوقی و حتی ارتباطات مدیر و کارمند قابل اجرا باشد.

خرید نرم‌ افزار حضور و غیاب ای او اس

نرم افزار حضور و غیاب ای او اس به منظور اجرا بر روی دستگاه‌هایی مانند گوشی و آی پدهای اپل برنامه‌ریزی می‌شوند. این نرم‌افزارها توسط شرکت‌های کامپیوتری مختلفی، طراحی و توسعه داده شده و بنابراین هریک قابیت‌های مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهند. شما می‌بایست قبل از خریداری نرم‌افزار حضور و غیاب آیفون از کارشناسان آن مجموعه، راهنمایی بخواهید و با توجه به نیازهای مجموعه و قیمت نرم‌ افزار حضور و غیاب اقدام به خرید آن کنید.

قیمت نرم‌افزار حضور و غیاب آیفون

همان‌گونه که اشاره شد، نرم‌افزار حضور و غیاب ios بسته به این که محصول چه شرکتی باشد، امکانات متفاوتی ارائه می‌دهد. این قابلیت‌ها موجب می‌شود تا نرم‌افزارهای مختلف، دسته‌بندی متفاوتی داشته و بالتبع تفاوت قیمت چشم‌گیری داشته باشند. همچنین تنوع ویژگی‌هاست که موجب می‌شود تا تعداد کاربران هریک از این نرم‌افزارهای حضور و غیاب متفاوت باشند. در هرحال همه نرم افزارهای حضور و غیاب اعم از نرم‌افزار حضور و غیاب ای او اس یک هدف را دنبال می‌کنند و آن این است که به دقت، رفت و آمد پرسنل یک مجموعه را ثبت و به ایجاد نظم درون تیمی یک شرکت کمک کنند.

[/toggle]

مشاهده
درگ