Skip links

دستگاه کنترل تردد نانوواچ

دستگاه کنترل تردد نانوواچ برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل مناسب است.

دستگاه کنترل تردد نانوواچ

با دستگاه حضور و غیاب نانوواچ به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل را بررسی کنید. با هزینه کم و سهولت در هر لحظه و هر مکان از وضعیت حضور و غیاب پرسنل مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.

دستگاه کنترل تردد نانوواچ برای تمام سازمان‌ها و ارگان‌ها با هر تعداد نیرو یا پرسنل مناسب است.

خرید دستگاه حضور و غیاب انگشتی

معرفی و کاربرد دستگاه

دستگاه کنترل تردد نانوواچ با اتصال وای فای در هر لحظه اطلاعات ورود و خروج پرسنل را به سرورهای نانوواچ منتقل می‌کند و در این صورت، نیازی نیست در پایان ماه دستگاه را به کامپیوتر وصل کرده و اطلاعات را وارد سامانه دیگر کنید. نانوواچ برا پایه سیستم ابری است درنتیجه اطلاعات پرسنل به محض ورود، در تمامی سامانه به روز می‌شود.

امکانات و ویژگی‌های دستگاه

گارانتی و پشتیبانی

از خدمات پس از فروش و گارانتی چند ماهه نانوواچ بهره‌مند شوید.

سیستم‌های هشداری متنوع

آلارم دادن در صورت تردد بیش از زمان تعیین‌شده مراجعه‌کننده خاص

حفظ و امنیت اطلاعات

دیتاهای مربوط به ورود و خرپج پرسنل را در امنیت کامل نگهداری کنید.

امکان تنظیم سطح دسترسی

برای افراد مختلف سطح دسترسی‌های متفاوتی را مشخص کنید.

چرا سیستم حضور و غیاب نانوواچ

نانوواچ یک سیستم کارآمد است که با جمع‌آوری داده‌ها و ارائه آن‌ها در داشبورد مدیریتی تحت وب و اپلیکیشن امکان مدیریت جامع و کم‌هزینه تردد پرسنل را فراهم می‌کند و منجر به ایجاد یک محیط امن و منظم برای پرسنل و مدیران خواهد شد. مدیریت کلیه امور مربوط به ورود و خروج و گزارش‌گیری از آن در نانوواچ میسر است. با نانوواچ در عرض چند دقیقه برای مجموعه خود سامانه حضور و غیاب راه‌اندازی کنید.

1

افزایش نظم کاری و کاهش نظارت​

امکان مدیریت و نظارت همه‌جانبه و آسان بر کارکرد پرسنل و کاهش زمان‌های تلف شده کارمندان و افزایش نظم در آن‌ها​

2

پردازش ابری و دسترسی لحظه‌ای​

با استفاده از پردازش ابری نانوواچ بدون محدودیت مکانی و زمانی و با هر دستگاهی به نانوواچ دسترسی خواهید داشت.​

3

کاربری ساده و سریع ​

همه افراد با هر سطح از دانشی می‌توانند به راحتی از این دستگاه استفاده کنند.​

مزیت‌های دستگاه کنترل تردد

خرید و مشاوره رایگان

برای خرید دستگاه کنترل تردد نانوواچ و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

سیستم حضور و غیاب بهترین راه حل برای سنجش کیفیت کار و کارایی کارمندان و پروژه‌هاست و می‌توان از آن برای مدیریت پرداخت ساعتی نیز استفاده کرد.

در سیستم‌ کنترل تردد نانوواچ چندین روش پرداخت‌ ساعتی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان زمان مرخصی‌ها و ماموریت‌ها مدیریت کرد.

دستگاه کنترل تردد که از سیستم کنترل دسترسی استفاده می‌کند، یکی از بهترین راهکار‌هایی است که برای برقراری امنیت در محل کار و زندگی به کار می‌رود. سیستم کنترل دسترسی در واقع امکان دسترسی افراد غریبه به یک سیستم یا منابع فیزیکی یا مجازی را محدود می‌کند. البته شاید در تصور شما سیستم کنترل دسترسی یک سخت‌افزار بزرگ و عجیب و غریب باشد اما باید بدانید گاهی‌اوقات دستگاه کنترل تردد به‌سادگی قفل تلفن همراه شماست!

دستگاه‌کنترل تردد یا همان دستگاه اکسس کنترل به قدری جای خود را در دنیای امروز پیدا کرده و کاربرد دارد که تصور دنیای امروزی بدون آنان ممکن نیست. کارت بلیط مترو، قفل تلفن همراه، دستگاه کنترل تردد پرسنل و دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی، نمونه‌ای از کاربردهای این فناوری مفید است که نبود آن‌ها غیرقابل باور خواهد بود.
[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]
خرید دستگاه کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد یکی از زیر مجموعه‌های سیستم کنترل دسترسی است که در سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این دستگاه می‌توان بدون نیاز به وجود نیروی انسانی، از ورود افراد یا اشیای غیرمجاز به داخل مجموعه جلوگیری کرد. این شی غیرمجاز که ورود آن به داخل سازمان ممنوع است، گاه می‌تواند یک خودروی سواری و گاه محموله‌های یک کامیون باشد؛ بدون این که محموله تخلیه و باز شود.

معرفی بهترین دستگاه کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد همانند یک نگهبان برای شما عمل می‌کند. با این تفاوت که از خطای انسانی در آن خبری نیست و هزینه‌های آن به مراتب کمتر از استخدام یک نیروی انسانی است. این دستگاه بسته به اهداف شما در انواع و برندهای مختلفی قابل تهیه است. در واقع چیزی تحت عنوان “بهترین دستگاه کنترل تردد” وجود ندارد بلکه این شمایید که باید بنا بر هدف خود از تهیه این نوع دستگاه‌ها و درنظرگرفتن سطح ایمنی آن‌ها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

مهم‌ترین نکاتی که برای خرید بهترین دستگاه کنترل تردد باید در نظر داشته باشید، عبارتند از:

 • تعیین اهداف خود از تهیه این دستگاه
 • بررسی و تعیین نوع سخت‌افزار موردنیاز
 • درنظرگرفتن سطح امنیتی
 • تاریخچه و قابلیت اطمینان شرکت سازنده دستگاه کنترل تردد
 • سیستم عامل و قابلیت اتصال و سینک‌شدن با سایر سیستم‌ها
 • درنظرگرفتن مکان و نوع ساختمان
 • برآورد هزینه خرید و راه‌اندازی دستگاه کنترل تردد
 • بررسی عمر و کارایی سیستم

خرید دستگاه کنترل تردد

پس از بررسی فاکتورهایی که در بالا ذکر شد، می‌توانید با تحقیقی کوچک راجع به برندهایی از دستگاه مورد نظرتان که در بازار وجود دارد، اقدام به خرید آن کنید. توجه داشته باشید قیمت بالاتر الزاما به معنای کیفیت بهتر نیست و حتما قبل از خرید از پیشینه شرکت سازنده، اطمینان کسب کنید.

قیمت بهترین دستگاه کنترل تردد

قیمت بهترین دستگاه کنترل تردد

گفتیم که بهترین دستگاه برای حضور و غیاب و کنترل تردد پرسنل وجود نداشته و این دستگاه‌ها بر اساس میزان کارایی‌شان برای ما گزینه خوب یا بدی محسوب می‌شوند اما اگر بخواهیم آن‌ها را بر اساس قیمت از ارزان‌ترین به گران‌ترین مرتب کنیم، دسته‌بندی به شکل ذیل خواهیم داشت:

 • دستگاههای اکسس کنترل: با کمترین قیمت و بیشترین تنوع، کاربرد زیادی در زندگی روزمره ما دارند. نمونه ساده‌ای از این دستگاه، دستگاه‌های تشخیص هویتی است که در شرکت‌ها و بیمارستان‌ها موجود است و از ورود افراد غیر مجاز به اتاق یک فرد خاص جلوگیری می‌کند. این دستگاه صرفا کارتخوان است. البته مدل‌های کمی گران‌تر از این دستگاه وجود دارند که امنیت آن‌ها بیشتر است و نوع شناسایی متفاوتی دارند. همانند دستگاه کنترل تردد.
 • دستگاه اکسس کنترل تحت شبکه: درست همانند مورد بالا عمل می‌کند با این تفاوت که امکان ذخیره‌سازی اطلاعات و دسترسی مدیر به آن‌ها از راه دور فراهم است.
 • دستگاه حضور و غیاب: نوع دیگری از دستگاه اکسس کنترل محسوب می‌شود که به آن نرم‌افزار حقوق و دستمزد نیز اضافه شده است. شناسایی کارمندان و ثبت ورود و خروج آن‌ها بیشتر توسط حسگر اثر انگشت انجام شده و امکان تقلب و دورزدن قوانین ورود و خروج پرسنل به حداقل می‌رسد.
 • گیت کنترل تردد: این دستگاه را در ایستگاه‌های مترو یا اماکن عمومی اینچنینی، فراوان دیده‌اید. این دستگاه با خواندن اطلاعات کارت افراد به آن‌ها اجازه ورود می‌دهد. همچنین مشابه همین دستگاه برای کنترل تردد خودروها نیز وجود دارد. با این تفاوت که با استفاده از دوربین پلاک‌خوان اقدام به شناسایی اتومبیل‌ها می‌شود.

[/toggle]

مشاهده
درگ