Skip links

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نانوواچ

۱۴ روز بصورت کاملا رایگان، نانوواچ را در کسب‌وکارتان تجربه کنید.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نانوواچ

با نرم افزار تحت وب نانوواچ به راحتی تردد و حضور و غیاب پرسنل را بررسی کنید. با هزینه کم و سهولت در هر لحظه و هر مکان از وضعیت حضور و غیاب پرسنل مطلع شوید و به کسب و کار خود نظم ببخشید.

۱۴ روز بصورت کاملا رایگان، نانوواچ را در کسب‌وکارتان تجربه کنید.

معرفی و کاربرد نرم افزار تحت وب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نانوواچ یک راه‌حل ساده و کارآمد جهت نظم بخشیدن به تردد برای کارمندن، مدیران منابع انسانی و مالی هر مجموعه‌ای است. کارکنان از طریق اپلیکیشن می‌توانند با روش‌های مختلف تردد خود را ثبت کرده و درخواست مرخصی، اضافه‌کاری یا فراموشی ثبت تردد خود را وارد کنند. اطلاعات عملکرد و ساعات کاری پرسنل نیز با جزییات کامل در اپلیکیشن قابل مشاهده است. امکانات ویرایش شیفت‌ و مدیریت کسب و کار هم برای مدیران در اپلیکیشن وجود دارد.

مزیت‌های نرم افزار تحت وب نانوواچ

پردازش ابری و دسترسی لحظه‌ای

با استفاده از پردازش ابری نانوواچ بدون محدودیت مکانی و زمانی و با هر دستگاهی به نرم افزار دسترسی خواهید داشت.

تسریع انجام فرآیندهای سازمانی

گزارش گیری آسان و دقیق از ساعات کاری، ماموریت، اضافه کاری، مرخصی‌ها در نرم افزار حضور و غیاب نانوواچ

افزایش نظم کاری و کاهش نظارت

امکان مدیریت و نظارت همه‌جانبه و آسان بر کارکرد پرسنل و کاهش زمان‌های تلف شده کارمندان و افزایش نظم در آن‌ها

رابط کاربری ساده و سریع

همه افراد با هر سطح از دانشی می‌توانند به راحتی از این نرم افزار استفاده کنند.

چرا نرم افزار تحت وب نانوواچ؟

ویژگی‌ها و امکانات نرم افزار

3

کنترل کیفیت کارکرد

مدیریت یکپارچه مرخصی‌‌ها، ماموریت‌ها و دورکاری پرسنل، تعریف انواع شیفت‌ها، قوانین تردد مختلف در جهت سنجش کیفیت کار

2

دسترسی به اطلاعات

دسترسی جامع به تمام سوابق مدیریت حضور و غیاب و مرخصی کارمندان به‌صورت متمرکز

1

انواع گزارش کاربردی

ارائه گزارش تفضیلی ورود و خروج مراجعین بصورت نموداری و آماری در بازه‌های روزانه، هفتگی یا ماهیانه

سوالات متداول

می‌توانید از هر کجا و در هر زمان تردد پرسنل خود را کنترل کرده و ورود و خروج را بررسی نمایید

در طول سال‌ها، مدیریت نرم‌افزار حضور غیاب دستی در اکثر شرکت‌ها و ادارات انجام شده است. برای غلبه بر مشکلات حضور و غیاب دستی، “سیستم حضور غیاب تحت وب” توسعه یافته است. سیستم مدیریت حضور غیاب تحت وب سرور است که می‌تواند بر روی هر رایانه‌ای پیاده‌سازی شود. در این اپلیکیشن، PHP زبان سمت سرور، MySQL و PHP به‌عنوان طراحی بک‌اند و HTML، CSS و جاوا اسکریپت به عنوان ابزارهای فرانت‌اند، استفاده می‌شوند.

این سیستم با پایگاه داده مستقر در یک سرور راه دور ارتباط برقرار می‌کند. این به‌طور خودکار، درصد کارمندان را بدون هیچ‌گونه کار دستی مبتنی بر کاغذ، محاسبه می‌کند. این سیستم با طراحی تعاملی و پردازش خودکار مدیریت حضور و غیاب، کاربران نهایی را تسهیل می‌کند.

[toggle title=”➕ ادامه مطلب” color=”white”]

نرم‌ افزار حضور و غیاب تحت وب

هر کارمند باید به وب‌سایت دسترسی داشته باشد تا در حضور خود وارد شود. وقتی شرکت از این نوع سیستم حضور و غیاب استفاده می‌کند، کاری که آن‌ها باید انجام دهند، مرور وب سایت، واردکردن نام کاربری و رمز عبور شخصی و ساعت ورود است. ضعف سیستم حضور و غیاب مبتنی بر وب این است که به اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارد، در غیر این صورت، حضور شما را ثبت نخواهد کرد.

 نرم‌ افزار حضور و غیاب پنل تحت وب

تا زمانی‌که یک نرم‌افزار ردیابی حضور و غیاب وجود داشته باشد، اندازه شرکت شما مهم نیست. این به ثبت حضور کارکنان کمک می‌کند و به شما امکان می‌دهد وظایف خود را به‌راحتی ضبط و گزارش دهید و همچنین کار را ساده کنید. با نرم‌افزار ردیابی حضور و غیاب، به اشتراک‌گذاری اطلاعات میان بخش‌ها آسان می‌شود.

نرم‌افزار ردیابی حضور و غیاب برای ضبط فشرده روزانه تعهد کارکنان شما به کار و ساعات کاری آن‌ها ضروری است. از مزایای نرم‌ افزار حضور و غیاب آنلاین می‌توان به پیگیری زمان از طریق برنامه‌های وب، مدیریت ساعت کاری، شیفت کاری و برنامه‌ریزی افراد اشاره کرد. نرم‌افزار مدیریت حضور و غیاب برای مشاغل کوچک و همچنین بزرگ مفید است. حفظ رکورد روزانه برای شرکت‌ها برای شناخت عملکرد کارکنان ضروری است.

ویژگی‌های نرم‌ افزار حضور و غیاب تحت وب

سیستم حضور و غیاب خوب نه تنها ورود و خروج را روان و بدون دردسر می‌کند، بلکه می‌تواند ویژگی‌های بسیار ارزشمندی مانند برنامه‌ریزی کارمندان، مدیریت غیبت، ادغام حقوق و دستمزد و گزارش منابع انسانی را نیز ارائه دهد و همچنین به کارفرمایان در رعایت قوانین کاری کمک کند. در نتیجه اگر مدیریت دارای جاه‌طلبی‌های رشد و ذهنیت بهبود مستمر باشد، بهینه‌سازی و دیجیتالی‌شدن فرآیندهای حضور و غیاب کاملا منطقی است.

خرید نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب

سیستم مدیریت حضور و غیاب نرم‌افزاری است که ساعات کاری کارمندان را ردیابی می‌کند. این ردیابی دقیق زمان برای حضور و غیاب، اقامت، زمان اقامت، ساعت ورود و خروج، توسط کارمند شما انجام می‌شود. از هر نوع خطا در یک رکورد جلوگیری می‌کند. مدیریت حضور و غیاب شما را دقیق و کارآمد می‌کند. در یک سیستم مدیریت حضور و غیاب خوب، کارمندان شما حضور و غیاب خود را در اپلیکیشن حضور و غیاب مشخص می‌کنند. این نرم‌افزار، مدیریت حضور و غیاب شما را خودکار می‌کند، بنابراین داده‌ها باید در زمان واقعی در دسترس منابع انسانی باشد تا حقوق و دستمزد دقیق انجام شود و شما برای وقت خود غرامت دریافت کنید.

قیمت نرم ‌افزار حضور و غیاب تحت وب آنلاین

همان‌طور که در بالا ذکر شد، سیستم‌های مدیریت حضور و غیاب به شما این امکان را می‌دهد که زمان و حضور و غیاب کارمندان خود را مدیریت کنید و در سراسر کار بهره‌وری کارمندان دیده شوید. این دید افزایش یافته مزیت دیگری را به همراه دارد که به شما در مورد مسائل یا مشکلات مربوط به پرسنل اضافی، کمبود نیرو، اضافه‌کاری و غیبت که می‌تواند بر سودآوری کسب و کار شما تأثیر بگذارد، هشدار ‌دهد. این راه حل‌ها نقش مهمی در یک کسب و کار ایفا می‌کنند، به همین دلیل است که شما باید اطمینان حاصل کنید که راه‌حل مناسبی برای مطابقت با نیازهای تجاری خود دارید. نرم‌افزار حضور و غیاب به طرز شگفت‌آوری مقرون‌به‌صرفه است. اگر نرم‌افزار میزبان وب را انتخاب کنید، هزینه‌های اولیه شما بسیار کمتر خواهد بود.

نرم‌افزار حضور غیاب تحت وب

مزایای نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب:

  • عملکرد را با مشاهده آمار آن‌ها بررسی می‌کند.
  • درمی‌یابید که چه کسی وقت‌شناس است و چه کسی نیست، با داده‌های معتبر به‌عنوان مدرک.
  • می‌توانید اضافه‌کاری، کم‌کاری و غیبت هر یک از کارگر/کارمند خود را پیگیری کنید.
  • حتی یک دقیقه از ساعت ورود دیرهنگام به‌عنوان زمان تاخیر ثبت می‌شود.
  • شما برنامه نرم‌ افزار را با زمانی که هر کارمند باید کار کند، پر می‌کنید. سپس برنامه به شما ساعت‌های هفتگی/ماهانه/سالانه می‌گوید که کارمند باید چقدر کار ‌کند و در محل حضور داشته باشد.

سیستم‌های حضور و غیاب مبتنی بر وب برای مشاغل کوچک‌تری که نمی‌توانند هزینه‌های اولیه نرم‌افزار سنتی را بپردازند، همچنین اگر کارکنان منابع انسانی محدودی دارید، ایده‌آل هستند. زیرا کارمندان می توانند زمان تعطیلات و روزهای بیماری باقی مانده را به تنهایی بررسی کنند.

شرکت‌هایی که دارای مکان‌های مختلف هستند یا کارمندانی که اغلب سفر می‌کنند نیز نرم‌افزار حضور و غیاب مبتنی بر وب را برای راحتی ارائه می‌دهند. کارمندان می‌توانند با استفاده از لپ‌تاپ یا حتی گوشی‌های هوشمند خود، بدون استفاده از مکان‌های راه دور وارد نرم‌افزار شوند.

اگر مطمئن نیستید که سیستم حضور و غیاب مبتنی بر وب برای کسب و کار شما مناسب است یا خیر، در نظر داشته باشید که برای یک دوره آزمایشی رایگان یا آزمایشی ثبت نام کنید. اکثر فروشندگان یک یا هر دو را پیشنهاد می‌کنند تا به شما اجازه دهند نرم‌افزار را قبل از انجام تعهد آزمایش کنید.

[/toggle]

مشاهده
درگ